מערכת COL
|
יום כ"ח אב ה׳תשס״ח
29.08.2008
המשפחה חגגה בר-מצווה, הגנבים חגגו בבית
בשעה בה חגג הרב לוי וילימובסקי בשמחת בר-המצווה של בנו, הת' שניאור-זלמן וילימובסקי, באוהל האירועים בכפר-חב"ד, אלמונים פרצו לביתו. "הם עשו באלגן בבית, אבל לקחו רק את הדולרים של הרבי", סיפר ר' לוי בצער, וניצל את ההזדמנות לקרוא לגנבים להחזיר הגניבה שלא תסולא בפז. תזמון הגניבה צריך להדליק נורה אדומה אצל תושבי כפר-חב"ד היוצאים לשמחות לתגובות
![המשפחה חגגה בר-מצווה, הגנבים חגגו בבית המשפחה חגגה בר-מצווה, הגנבים חגגו בבית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c01e0042a4_1546387936_news_main_gallery.jpg)
חגג ולא ידע שגנבים חוגגים בביתו. הרב וילימובסקי, אמש ● צילום: יוסי רייכמן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות