מערכת COL
|
יום כ"ז אב ה׳תשס״ח
28.08.2008
דייוידסון הרים תרומה לכפר-חב"ד
הנגיד יוסף דייוידסון, היה ביום חמישי, אורח ועד כפר-חב"ד בראשות ר' בנימין ליפשיץ, והעניק תרומה לפיתוח הכפר. אל האורח נילווה ידידו הזמר ר' יידל ורדיגר. השניים קיבלו מידי יו"ר הכפר ספר על "כפר-חב"ד" עם הקדשה אישית. בתום פגישה בלשכת יו"ר כפר-חב"ד, פנו האורחים לביקור בבית אגודת-חסידי-חב"ד '770' בכפר-חב"ד, שם ביקרו ב"חדרו של הרבי", וקיבלו הסבר על המקום מפי מנהל בית '770' ר' מנחם לאטר לתמונות
![דייוידסון הרים תרומה לכפר-חב דייוידסון הרים תרומה לכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c018312dca_1546387843_news_main_gallery.jpg)
(צילום: יוסי רייכמן, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות