מערכת COL
|
יום כ"ז אב ה׳תשס״ח
28.08.2008
על ספינתו של אייבי נתן ● היו ימים
איש השמאל הקיצוני, אייבי נתן, הלך אתמול (רביעי) לעולמו בן 81. נתן היה בעל תחנת הרדיו 'קול השלום' ששידרה מול חופי ישראל. בתשנ"ג הוטבעה ספינתו. קודם שהגיע עם הספינה לחופי ישראל היא עגנה במזח במנהטן, שם הורכב עליה משדרי הרדיו. בחורי-ישיבה שלמדו ב-770 בשנים תש"ל-ל"ג, היו נוהגים לפקוד את הספינה ולהתוועד עם נתן לתגובות ● מזהים את הבחורים המצולמים? בואו להגיב בתגובות >>>
![על ספינתו של אייבי נתן ● היו ימים על ספינתו של אייבי נתן ● היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c015c4f5b2_1546387804_news_main_gallery.jpg)
בתמונה משותפת עם אייבי נתן. ארכיון: שמואל בן צבי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות