מערכת COL
|
יום כ"ה אב ה׳תשס״ח
26.08.2008
הרב שלמה זרחי נעדר מתצלום ה'קבוצה' המסורתי ● גלריה
התלמידים הישראלים בישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית ב-770 בניו-יורק הנמצאים בשנת ה'קבוצה', נעמדו אתמול (שני) לתמונה המסורתית. היו שם בוגרי הישיבות בכפר-חב"ד, ירושלים, קריית-גת, מגדל-העמק, בני-ברק, בחור בודד מ'אור-שמחה' ועוד אחד מכפר-סיטרין. איתם היו צוות הנהלת הישיבה (מימין): מנהל הישיבה הרב דוד רסקין, המשפיע הרב יואל כהן, הר"מ הרב יקותיאל פלדמן והמשגיח הרב גדליה בלומינג. נעדר: המשפיע הרב שלמה זרחי שלא חש בטוב. לאחר התמונה הקבוצתית, הצטלמו כל בוגרי ישיבה וישיבה בנפרד לגלריית תמונות
![הרב שלמה זרחי נעדר מתצלום ה'קבוצה' המסורתי ● גלריה הרב שלמה זרחי נעדר מתצלום ה'קבוצה' המסורתי ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c00a9015f8_1546387625_news_main_gallery.jpg)
התמונה ה'קבוצה'תית. תלמידי 'קבוצה' תשס"ח בחזית 770 ● צילום: יעקב חיים, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות