מערכת COL
|
יום כ"ב אב ה׳תשס״ח
23.08.2008
קעמפ גן ישראל ניו יורק ● התמונה הקבוצתית
חניכי קעמפ גן ישראל בניו יורק, הקעמפ החב"די הגדול בעולם, נעמדו ביום שישי האחרון לתמונה הקבוצתית. יחד עם התלמידים נעמד לתצלום השליח הרב אברהם שם-טוב, שתחת חסותו מתקיימת הפעילות והמנהל הרב יוסף פוטרפס. סביב החניכים נעמדו בחצי עיגול המדריכים ואנשי הצוות של הקעמפ, כולם בחולצות לבנות שיצרו מראה מרהיב לתמונות נוספות
![קעמפ גן ישראל ניו יורק ● התמונה הקבוצתית קעמפ גן ישראל ניו יורק ● התמונה הקבוצתית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2c0003c142d_1546387459_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מאיר דהן)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות