מערכת COL
|
יום כ' אב ה׳תשס״ח
21.08.2008
"יום הורים" בקעמפ "השלוחים הצעירים" ● גלריה
בקעמפ "השלוחים הצעירים" המתקיים ב"כפר גלים" בצפון, נערך אתמול (רביעי) "יום הורים" ■ ההורים, הפעם, היו שלוחי חב"ד שבניהם משתתפים בקעמפ המיוחד שהוקם עבורם על-ידי צעירי-חב"ד ■ ההורים ביקרו את ילדיהם ושמעו מהם על החוויות העמוסות שהם חווים ■ COL מגיש גלריית תמונות בכתבה המלאה לגלריית תמונות
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bff475e458_1546387271_news_main_gallery.jpg)
שליח ומשפחתו בחברת בנם השוהה בקעמפ "השלוחים הצעירים", אתמול ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות