מערכת COL
|
יום י' אב ה׳תשס״ח
11.08.2008
איכה ישבה בדד? עם עשירי ניו-יורק
החסיד ר' מנחם-מענדל בוימגארטן קרא אמש (מוצ"ש) את מגילת "איכה" כשהוא מוקף בבכירים בקהילייה העסקית של ניו-יורק. תושב קראון-הייטס, הוא ורעייתו עשו את השבת האחרונה בבית-חב"ד בווטר-מיל, ניו-יורק, אותו מנהל בנו הרב לוי בוימגארטן ורעייתו לאה. ווטר-מיל הוא אחד השכונות בהמפטונס של לונג-איילנד המשמשות כאחד מאזורי נופש היוקרתיים ביותר בארה"ב. מספר עשירי ניו-יורק הגיעו עם תחילת הצום, ישבו על השטיח והיו קשובים לקולו המיוחד של בוימגארטן האב. לתמונות נוספות
![איכה ישבה בדד? עם עשירי ניו-יורק איכה ישבה בדד? עם עשירי ניו-יורק](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfbd2cac4e_1546386386_news_main_gallery.jpg)
ר' מענדל בוימגארטן (משמאל) מקריא "איכה" בהמפטונס ● צילום: COL
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfbd3b78b8_1546386387_news_images_gallery.jpg)
ר' מענדל (ורעייתו ברקע) צופים בנחת בבנם השליח משוחח עם מקורבים
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfbd407c73_1546386388_news_images_gallery.jpg)
הת' אלחנן רייצעס (מימין) עם אחד מבאי בית-חב"ד הקבועים
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות