מערכת COL
|
יום ט' אב ה׳תשס״ח
10.08.2008
בָּכה תִבְכֶּה בַּלַּיְלָה ● גלריה משריד בית מקדשינו
"כל המתאבל על ירושלים זוכה ורואה בשמחתה ושאינו מתאבל על ירושלים אינו רואה בשמחתה" (תענית ל, ב). רבבות יהודים עלו הלילה (ראשון , ליל תשעה-באב) לכותל-המערבי, לקרוא את מגילת 'איכה' ולהתאבל על חורבן בית-המקדש, בתפילה ובתחנונים לגאולה שלמה וקרובה על-ידי משיח צדקנו ולבנין בית-המקדש השלישי במהרה בימינו. הצלם מאיר דהן עשה את ליל תשעה-באב עם המתאבלים בכותל ומגיש לגולשי COL גלריה מרהיבה לגלריית תמונות
![בָּכה תִבְכֶּה בַּלַּיְלָה ● גלריה משריד בית מקדשינו בָּכה תִבְכֶּה בַּלַּיְלָה ● גלריה משריד בית מקדשינו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfb31e5e70_1546386225_news_main_gallery.jpg)
איכה ישבה בדד. מתפללים בכותל-המערבי, הלילה ● צילום: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות