מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשס״ח
07.08.2008
ימי דגים ● גלריה
בימים אלה, בהם אין נוהגים לאכול בשר, חנויות הדגים בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק, מלאות מתמיד. והמסעדות? חלק מהם החליטו לסגור מחוסר תפריט משכנע לארוחות דגים, והחלק האחר מספק ארוחות דגים טעימות להפליא. צלם COL בניו-יורק יצא לבדוק את מצב חנויות הדגים והמסעדות. היה טעים לגלריית תמונות ● בפנים: ויש גם סושי >>>
![ימי דגים ● גלריה ימי דגים ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfa99d3c0b_1546386073_news_main_gallery.jpg)
למעלה מימין: בערל רסקין, בעל החנות המיתולוגית של הדגים בשכונה ● צילומים: יעקב-חיים, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות