מערכת COL
|
יום ה' אב ה׳תשס״ח
06.08.2008
נציגות חב"דית בדינר לכבוד המוסד "שמע קולינו"
אתמול (שלישי) נערך דינר מיוחד עבור מוסד "שמע קולינו" הדואג רבות לילדים אוטיסטים מרחבי העיר ניו-יורק. ל"ע, מספר משפחות מקראון-הייטס נעזרים רבות בארגון חשוב זה. במסיבה נכחו כל צמרת העסקנים מהשכונות החרדיות. משכונת קראון-הייטס נראו: הבנקאי החב"די ר' מאיר אייכלר, חבר ועד הקהל ר' חנינא שפערלין והעסקן ר' אליהו סלאווין לתמונות נוספות
![נציגות חב נציגות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfa6ec81e7_1546386030_news_main_gallery.jpg)
מאיר אייכלר (שני מימין) ומלקולם הונליין מועידת הנשיאים, אתמול ● צילום: COL
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfa7048679_1546386032_news_images_gallery.jpg)
ר' מייקל מילר מ-JCRC, מר בנימין קראסנא ור' חנינא שפערלין חבר וועד הקהל
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfa708e510_1546386032_news_images_gallery.jpg)
העסקן מבאבוב ר' בן בארבר והעסקן מקראון-הייטס ר' אלי סלאווין
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות