מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תשס״ח
05.08.2008
"אשמח לתת למשיח לנהל את העניינים כאן" ● מיוחד
ערב תשעה באב, ערך COL ראיון מיוחד עם רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ' בלשכתו בירושלים, המשקיפה על הכותל - שריד בית מקדשנו ■ בראיון הוידאו המרתק, מדבר הרב רבינוביץ' על הכותל כבית תפילה, כאתר תיירותי המושך מליוני מבקרים מכל העולם. הרגעים המיוחדים בתפקיד. ההיערכות הגדולה לתשעה-באב ועל המשימה החדשה: שיפוץ מאסיבי במתחם ציון רשב"י במירון ■ וגם: מי האיש החזק והמאופק שנשבר אל מול אבני הכותל ולמה? ■ ואף מילה על ה"קוויטעל" של אובמה ■ מראיין: הרצל קוסאשוילי לצפייה בראיון ● בפנים: איזה צו קיבל הרב רבינוביץ' מצה"ל לפני חודש? >>>
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfa002e54b_1546385920_news_main_gallery.jpg)
"התנגדתי להצבת מונה בכניסה לכותל". הרב רבינוביץ' במהלך הראיון ● צילום: יוסי רייכמן, COL
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה) ● או כאן (באמצעות נגן המולטימדיה)
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה) ● או כאן (באמצעות נגן המולטימדיה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות