מערכת COL
|
יום כ"ה תמוז ה׳תשס״ח
28.07.2008
חברי הנהלת ה'קבוצה' בישראל; התחילו בסבב בישיבות
אתמול (ראשון) הגיעו לישראל חברי הנהלת ה'קבוצה', הרב יקותיאל פלדמן והרב גדליה בלומינג, בכדי לבחון את הבחורים הלומדים בשיעור ג' - כפי שנחשף לראשונה ב-COL. את הביקור בישראל הם פתחו בישיבת 'תורת-אמת' בירושלים. כפי שדווח ב-COL בסוף-השבוע שעבר, ישנה מטרת נוספת לנסיעה: העובדה שמאות בחורים מישיבות 'תומכי-תמימים' בכפר-חב"ד ומגדל-העמק - לא יגיעו ל'קבוצה' תשס"ט - פוגמת בחיוניות ה'קבוצה'. מסיבה זו, ינסו חברי הנהלת ה'קבוצה' לשוחח עם הנהלות הישיבות הללו, בכדי לנסות ולשכנעם לשלוח את הבחורים ל'קבוצה' לתגובות קבוצה תשס"ט בסימן שאלה: סיקור בלעדי ב-COL:● מדוע נוסעים חברי הנהלת ה'קבוצה' לישראל? ● חשיפת COL: הרב גולדברג דוחה ה'קבוצה' ● מדיבורים למעשים: מאתרים מבנה לישיבה בחדרה ● חשיפה: הנהלת 770 שוקלת לבטל 'קבוצה' תשס"ט ● מסתמן: ישיבות נוספות יצטרפו ליוזמת הרב גולדברג ● בכפר-חב"ד ילמדו סמיכה, בקריית גת יצאו ל'קבוצה'● ישיבות כפר-חב"ד וקריית-גת - מצטרפות ליוזמת הרב גולדברג
![חברי הנהלת ה'קבוצה' בישראל; התחילו בסבב בישיבות חברי הנהלת ה'קבוצה' בישראל; התחילו בסבב בישיבות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf82d909e3_1546385453_news_main_gallery.jpg)
נלחמים על תדמית ה'קבוצה'. הרב יקותיאל פלדמן, ר"מ בישיבה ● צילום ארכיון: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות