מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תשס״ח
25.07.2008
מי עבר באור אדום? ● וידאו
בשבוע שעבר אירעה תאונת-דרכים בין שני מכוניות בשכונת קראון-הייטס - בצומת הרחובות קראון וקינגסטון. בתאונה היו מעורבים חסיד חב"ד שנהג ברכב כסוף וגוי מקומי שנהג ברכב ירוק. לאחר התאונה, האשים המקומי את החב"דניק בגרימת התאונה על-ידי אי ציות לרמזור אדום. מצלמות האבטחה תיעדו את התאונה, לשיפוטכם לצפייה
![מי עבר באור אדום? ● וידאו מי עבר באור אדום? ● וידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf7a723a6a_1546385319_news_main_gallery.jpg)
צילום באדיבות: crownheights.info
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות