מערכת COL
|
יום כ"א תמוז ה׳תשס״ח
24.07.2008
אצל הרבי, בפעם הראשונה ● כתבת וידאו
מיוחד: בכל בוקר, מתייצבות עשרות קבוצות של מקורבים מרחבי ארה"ב באהל הקדוש. לרובם, מדובר בפעם הראשונה בה הם מבקרים באהל ■ את הביקור, הם עושים בליווי השליח המקומי, ששבועות קודם לכן, לימד אותם על המושג רבי ■ COL התלווה לאחת הקבוצות שהגיעה מפורט-וושינגטון, יחד עם השליח הרב שלום פלטיאל ■ ליוונו אותם בכניסה לקודש פנימה ושמענו מהם על הרשמים מהביקור ■ "כולי חרט שלא זכיתי להכיר את הרבי ואני מקנא ברב פלטיאל שהכיר אותו", אמר ל-COL אחד המקורבים ביציאה מהציון לצפייה בכתבה
![אצל הרבי, בפעם הראשונה ● כתבת וידאו אצל הרבי, בפעם הראשונה ● כתבת וידאו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf7858191c_1546385285_news_main_gallery.jpg)
למטה: המקורבים מספרים את רשמיהם ל-COL ● צילום ועריכת וידאו: מנדי לואיס, COL
לצפייה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או על האופצייה הנוספת:
לא מצליחים לצפות? לחצו כאן (להורדה)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות