מערכת COL
|
יום כ"א תמוז ה׳תשס״ח
24.07.2008
הרב יצחק מנדלזון חגג 80 באוהל האירועים בכפר-חב"ד
צאצאי בית מנדלזון, התכנסו אמש (רביעי) באוהל האירועים בכפר-חב"ד, לחגוג את שמחת יום ההולדת ה-80 של הרב יצחק מנדלזון, לאורך ימים ושנים טובות. האירוע, שהיה בסימן "אבוא בגבורות", כלל מגוון הפקות והפתעות ושמחה רבה. לכבוד יום-ההולדת הוציאו בני המשפחה חוברת "משפחה חסידית", המספרת על פועלו וחייו של האבא והסבא לתמונות נוספות
![הרב יצחק מנדלזון חגג 80 באוהל האירועים בכפר-חב הרב יצחק מנדלזון חגג 80 באוהל האירועים בכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf75ade8ad_1546385242_news_main_gallery.jpg)
שיהיה במזל. הרב יצחק מנדלזון עם בני משפחה במהלך האירוע, אמש ● צילום: מאיר דהן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות