מערכת COL
|
יום י"ט תמוז ה׳תשס״ח
22.07.2008
למה אדמו"ר חסידי הוזמן לקעמפ "גן ישראל" ● וידאו
חניכי מחנה הקיץ הגדול "קעמפ גן ישראל" בפארקסוויל, ניו-יורק, זכו לביקור מרגש ומרטיט של אדמו"ר חסידי. "הוא רב מאוד חשוב, אמנם צעיר, ובן לצאן קדשים", המדריך הראשי הסביר לחניכים ואנשי הצוות. האדמו"ר צעד ברצינות תהומה לתוך אולם בית-הכנסת של הקעמפ כשהחניכים שרים לו "ימים על ימי מלך תוסיף". במהלך ה'טיש' הוא מסר דברי תורה והוסיף בסופם הודעה אקטואלית במיוחד לצפייה בוידאו
![למה אדמו למה אדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf6cbf3141_1546385099_news_main_gallery.jpg)
האדמו"ר ב"טיש" בקעמפ "גן ישראל" (צילום מתוך הוידאו)
לצפייה בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות