מערכת COL
|
יום א' תמוז ה׳תשס״ח
04.07.2008
בסמוך ל"אלט-נוי שול" בפראג: יוקם בית-חב"ד
מוסדות חב"ד בפראג בניהולו של הרב מאניס באראש מתרחבים, עם קניית בניין חדש הנמצא בלב הרובע היהודי, דקות הליכה מה"אלט-נוי שול" ובית-הקברות הישן. הבניין שנרכש יעבור בקרוב שיפוצים מקיפים והוא יכיל בית-כנסת, בית-מדרש, ספרייה, משרדים, מכון סמיכה, ישיבה ועוד. הבניין נרכש הודות לתרומתה הנכבדת של משפחת רוהר בהשתדלותו של הרב משה קוטלרסקי. בבית-חב"ד בפראג אמרו ל-COL כי הם בטוחים שרכישת הבניין תביא לתנופה גדולה בפעילות של חב"ד בעיר לתגובות
![בסמוך ל בסמוך ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf17af0851_1546383738_news_main_gallery.jpg)
תנופה גדולה בפעילות. המבנה החדש שנרכש על-ידי בית-חב"ד ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות