מערכת COL
|
יום כ"ט סיון ה׳תשס״ח
02.07.2008
ערב ג' תמוז בקראון-הייטס ● סיבוב בשכונה
שכונת קראון-הייטס החלה אתמול (רביעי) להתמלאות באלפי האורחים שהגיעו לרגל יום ההילולא ג' בתמוז שיחול בתחילת השבוע. במהלך הלילה האחרון נערכו עשרות התוועדויות עבור האורחים. צלם COL יצא לסיור ברחבי השכונה ופגש בתלמידי ה'קבוצה' מתוועדים עם הרב שלמה זרחי, בחורים מתוועדים ב-770 עם הרב חיים קפלן, והייתה גם התוועדות ב'בית-שמואל' לגלריית תמונות
![ערב ג' תמוז בקראון-הייטס ● סיבוב בשכונה ערב ג' תמוז בקראון-הייטס ● סיבוב בשכונה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf0d899c39_1546383576_news_main_gallery.jpg)
ממראות ההתוועדויות ברחבי שכונת קראון-הייטס, אמש ● צילומים: יעקב שוחט, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות