מערכת COL
|
יום כ"ח סיון ה׳תשס״ח
01.07.2008
איש עסקים סיים מסכת בבית-חב"ד באנטוורפן
איש-עסקים המתגורר באנטוורפן, ר' אורי בן-זינו, סיים אתמול (שני) את מסכת ברכות באירוע חגיגי שנערך בבית-חב"ד בעיר, בראשות הרב שבתי סלבטיצקי. את המסכת למד ר' אורי עם בחור הלומד במכון הסמיכה באנטוורפן. בחגיגת הסיום השתתפו תלמידי מכון הסמיכה בעיר, חברי הקהילה. כיבדו בנוכחותם: רבני העיר ואנשי עסקים. אורח הכבוד היה האדמו"ר מזמיגראד לתמונות נוספות
![איש עסקים סיים מסכת בבית-חב איש עסקים סיים מסכת בבית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf01787b3b_1546383383_news_main_gallery.jpg)
בסוד-שיח. האדמו"ר מזמיגראד משוחח עם הרב שבתי סלטביצקי, אמש ● צילום: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות