מערכת COL
|
יום כ"ג סיון ה׳תשס״ח
26.06.2008
קראון-הייטס מקבלת מפקד חדש
היום פורסם שמו של המפקד החדש למחוז 71 המפקח גם על שכונת קראון-הייטס בניו-יורק: פיטר סימאנטי. כפי שדווח לראשונה ב-COL, בימים הקרובים צפוי המפקד פרנק ווגה לעזוב את תפקידו, בעקבות אי-סדר השורר בקראון-הייטס בחודשים האחרונים. כזכור, לאחר שפורסמו ידיעות על עזיבתו, ווגה הגיב: "הוטל עליי שירות של ארבע שנים ואני מתכוון לסיימם במלואם" לתגובות● כן עוזב: פקד קראון-הייטס יועבר "תוך ימים ספורים"
![קראון-הייטס מקבלת מפקד חדש קראון-הייטס מקבלת מפקד חדש](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bef16385b0_1546383126_news_main_gallery.jpg)
(צילום אילוסטרציה: יעקב שוחט, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות