מערכת COL
|
יום כ"א סיון ה׳תשס״ח
24.06.2008
לבייב ביקר בבית-הספר הקרוי על-שם אביו ● גלריה
איל-ההון והפילנתרופ הידוע ר' לוי לבייב ביקר אתמול (שני) בבית-הספר 'אור-אבנר' בברלין, גרמניה. "בית-הספר הוקם לפני מספר שנים עם 12 ילדים וכיום לומדים בו 120 ילדים", מספר ל-COL שליח חב"ד בברלין הרב יהודה טייכטל שליווה את לבייב בביקורו המיוחד. לבייב עבר בין הכיתות, שוחח עם הילדים ושמע מהם על לימודיהם. לבייב היה נראה נרגש לאורך הביקור בבית-הספר לגלריית תמונות ● לבייב ערך ביקור מיוחד במרכז חב"ד בברלין
![לבייב ביקר בבית-הספר הקרוי על-שם אביו ● גלריה לבייב ביקר בבית-הספר הקרוי על-שם אביו ● גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2beda9902cb_1546382761_news_main_gallery.jpg)
לבייב בחברת ילדי בית-הספר 'אור-אבנר' בברלין, אתמול ● צילום: מאיר דהן, ברלין
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות