מערכת COL
|
יום ט"ו סיון ה׳תשס״ח
18.06.2008
בעקבות החום: הרכב עלה בלהבות
גל השריפות מכפר-חב"ד עובר לקראון-הייטס? רכב ששכן מאחורי בית של חסיד חב"ד המתגורר ברחוב קראון (מול 'בית-רבקה') עלה אתמול (שלישי) בלהבות. מתנדב השמירה שהבחין בעשן המיתמר הזעיק כוחות כיבוי-אש ואלה השתלטו על השריפה במהירות. מתחקיר זריז של כוחות הכיבוי, עלה כי הרכב התלקח בעקבות החום. עוד נמסר, כי הרכב אינו בשימוש והוא שוכן מאחורי הבית חודשים רבים לגלריית תמונות
![בעקבות החום: הרכב עלה בלהבות בעקבות החום: הרכב עלה בלהבות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bec6535082_1546382437_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות