מערכת COL
|
יום ט' סיון ה׳תשס״ח
12.06.2008
קיימו וקיבלו בניו-ג'רזי ● תמונות
בערב חג מתן-תורה, הוכנס ספר-תורה לבית-חב"ד אולד-טאפאן, ניו-ג'רזי, בהנהלת הרב מנדי ודבורה לואיס. בהכנסת ספר-התורה השתתפו 200 מקורבים של בית-חב"ד שצעדו ברחובות העיר בשירה ובריקודים סוערים. מדובר בהכנסת ספר-תורה הראשונה שנערכה בעיר והתרגשות הייתה בשיאה. "הלוואי שאבי היה יכול להיות איתנו ולחגוג", אמר מרטון חוביץ', העומד מאחורי מימון סה"ת לתמונות נוספות
![קיימו וקיבלו בניו-ג'רזי ● תמונות קיימו וקיבלו בניו-ג'רזי ● תמונות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2bea8065f88_1546381952_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות