מערכת COL
|
יום כ"ג אייר ה׳תשס״ח
28.05.2008
תמונת היום ● שלוחי תשס"ט
בימים אלה, תלמידי שיעור ד' בישיבת 'אהלי-תורה' בקראון-הייטס, נערכים לשנה הבאה, תשס"ט. כמסורת מזה שנים, הבחורים יוצאים לשליחות בישיבות חב"ד השונות ברחבי העולם ומחזקים את הבחורים בענייני 'מבצעים' ולימוד בתורת רבינו. היום (שלישי) התקבצו תלמידי שיעור ד' לתצלום השנתי. היינו שם לתמונות
![תמונת היום ● שלוחי תשס תמונת היום ● שלוחי תשס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/05/5c2be739a3188_1546381113_news_main_gallery.jpg)
בדרך לשליחות. הבחורים בחזית בית-חיינו - 770, היום ● צילום: יעקב שוחט, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות