מערכת COL
|
יום י"ג אייר ה׳תשס״ח
18.05.2008
אין שקט בקראון-הייטס: שחור תקף שני חב"דניקים
הם עושים זאת שוב: יומיים לאחר שהותקף הנער אלון שרמן בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק ושוב אנו מדווחים על אירוע אנטישמי שאירע אתמול (מוצאי-שבת). שחור שנסע על אופניו בעט ביהודי שצעד ברחוב 'ברוקלין' ו'אמפייר' וברח. על-פי הדיווחים, שוטר שעמד בקרבת-מקום צפה באירוע ולא עשה דבר. כשהגיע הנער השחור לרחוב סמוך הוא שב ותקף אישה יהודיה. גם כאן עמד שוטר ולא עשה דבר - מה שכמובן מעלה את חמתם של התושבים. "מהיום הילדים שלי יתחילו ללכת רק עם ליווי בשעות הלילה. אין לנו ברירה אחרת", אמרה אמש ל-COL אמו של אלון, איריס שרמן, במהלך ראיון וידאו עם בעלה ובנה. תקיפת הבחור. סיקור מלא ב-COL:● משפחת המותקף בראיון וידאו בלעדי ל-COL ● שוב בקראון-הייטס: בחור הותקף - ואיבד הכרתו ● כלי-התקשורת מדווחים על תקיפת הבחור: וידאו● הסוף לאדישות: הפגנה סוערת בקראון-הייטס: וידאו
![אין שקט בקראון-הייטס: שחור תקף שני חב אין שקט בקראון-הייטס: שחור תקף שני חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/05/5c2bbdb31eb8e_1546370483_news_main_gallery.jpg)
"די להתעלמות המשטרה". בחורים בהפגנה ביום שישי ● צילום: מנדי לואיס, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות