מערכת COL
|
יום כ' ניסן ה׳תשס״ח
25.04.2008
חשש בקראון-הייטס ממהומות בין החב"דניקים לשחורים
העיתון "דליי-ניוז" דיווח השבוע כי שני תושבי קראון-הייטס, חסידי חב"ד, תקפו סטודנט שחור בן 20. על-פי הדיווח בעיתון, החב"דניקים היכו אותו ואף ריססו לעברו גז מדמיע. בשכונת קראון-הייטס חוששים ממעשה נקמה שיבוא בעקבות הפרסום בעיתון. שני התוקפים - שעדיין לא ברורה מטרת כוונתם - אותרו ונעצרו על-ידי משטרה. נציגי ארגונים שחורים ארגנו השבוע מסיבת עיתונאים, במהלכה נקראו קריאות לנקמה, בעיקר מצידם של קרובי משפחתו של המותקף. בתוך-כך, מדווח כתב COL בניו-יורק, כי רמת האבטחה בשכונת קראון-הייטס בשעת הלילה, נותרה בעינה.
![חשש בקראון-הייטס ממהומות בין החב חשש בקראון-הייטס ממהומות בין החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/04/5c2bb8f07cd64_1546369264_news_main_gallery.jpg)
נציגי ארגוני השחורים וקרובי משפחתו של המותקף במסיבת העיתונאים, השבוע
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות