מערכת COL
|
יום כ"ז אדר א ה׳תשס״ח
04.03.2008
התושבים לא מיהרו להגיע לערב החינוך
הכניסה הייתה חינם והנושא בוער מתמיד, אולם תושבי קראון-הייטס הותירו כיסאות ריקים בערב חינוך שנערך אמש (שני) ב'ליובאוויטשר ישיבה'. הכותרת הייתה "לגדל ילדים בריאים נפשית - סדנא להורים של ילדים בגן ועד כיתה 6" והמארגנים, 'פרוייקט עדן' ו'איגוד מנהלי הישיבות בקראון-הייטס', הציעו שתייה וכיבוד קל. התוצאה: יותר נשים מגברים ומקומות פנויים. וזה לא שלא היו שם מומחים בתחום: ד"ר בנציון טוורסקי הידוע, השליח הרב ארי רסקין מברוקלין-הייטס, מנהל שירותי המשפחה בארגון 'אהל' דוד מאנדל ועוד. אז את מי צריך להאשים במצב החינוך? לתמונות נוספות
![התושבים לא מיהרו להגיע לערב החינוך התושבים לא מיהרו להגיע לערב החינוך](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2ba8b3167b5_1546365107_news_main_gallery.jpg)
ערב דל משתתפים. ערב החינוך ב'ליובאוויטשר ישיבה', אמש ● צילום: אלי קאהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות