מערכת COL
|
יום כ"ז אדר א ה׳תשס״ח
04.03.2008
16 שנה לכ"ז אדר: התמימים התכנסו ב-770
לקראת יום כ"ז אדר, התכנסו מאות בחורים מישיבת 'אהלי-תורה' ו'חובבי-תורה' משכונת קראון-הייטס בניו-יורק לכינוס התעוררות בבית-חיינו - 770. במהלך הכינוס נשאו דברים: משפיע 'חובבי-תורה' הרב קלמן ויינפלד ומשפיע ב'אהלי-תורה' הרב נחמן שפירא. השניים חיזקו את הבחורים בדברי חיזוק, במיוחד בתקופה זו, לאחר ג' תמוז. הכינוס נערך לאחר שמאות התמימים למדו בחברותות את המאמר האחרון שנאמר על-ידי הרבי (לעת-עתה) "ואתה תצווה" לתמונות נוספות
![16 שנה לכ 16 שנה לכ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2ba8ac3f189_1546365100_news_main_gallery.jpg)
מאות הבחורים גודשים את 770, הלילה ● צילומים: אלי קאהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות