מערכת COL
|
יום א' אדר א ה׳תשס״ח
07.02.2008
הרב שמחה כהן הרצה לשלוחים על תקשורת קהל ויחיד
הרב שמחה כהן, מרצה מבוקש ומחבר הספר "תקשורת קהל ויחיד", נשא ביום חמישי, הרצאה בפני קבוצת שלוחים, המשתתפים בקורס להכשרת מרצים להפצת מעיינות החסידות ■ הרב כהן דיבר חשיבות הקשר עם קהל בהרצאה, וכיצד נמצא מסילות ללב המאזין, התגברות על קשיי המאזין, ושפת גוף. ההרצאה הינה חלק מהקורס להכשרת מרצים להפצת מעיינות החסידות, המאורגן על-ידי צעירי-חב"ד בישראל, עבור שלוחי חב"ד הפועלים במסגרת 230 סניפי בתי חב"ד ■ הקורס מתקיים בבית צאגו"ח בכפר חב"ד, ויתפרס על פני שמונה מפגשים שבועיים. כל מפגש ימשך חמש שעות ■ COL מגיש: קטע נרחב מהרצאת הרב כהן לצפייה בוידאו
![הרב שמחה כהן הרצה לשלוחים על תקשורת קהל ויחיד הרב שמחה כהן הרצה לשלוחים על תקשורת קהל ויחיד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/02/5c2ba2aa5c5e9_1546363562_news_main_gallery.jpg)
הרב שמחה כהן נושא דברים בפני השלוחים (צילום: COL)
+5
צפה בעוד תמונות
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/02/5c2ba2ad214f0_1546363565_news_images_gallery.jpg)
שלושה מצלמות וידאו מתעדות את ההרצאה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות