מערכת COL
|
יום כ"ב אלול ה׳תשס״ז
05.09.2007
נשיא "גלובל ג'ואיש" פתח את השנה ב"עיר המלך"
מטרים ספורים ממקום מאסרו האחרון של ר' לוי-יצחק שניאורסון נ"ע - אביו של הרבי, נפתחה שנת הלימודים בבית ספר של רשת "אור אבנר" בעיר ■ בטקס הפתיחה נשאו דברי ברכה: נשיא ארגון הסיוע היהודי העולמי (GJARN) הרב אליעזר אבצן, שסייע בהקמתם של מוסדות ופרויקטים בעיר ■ בין הדברים הזכיר שליח הרבי לדנייפרופטרובסק הרב שמואל קמינצקי שדווקא בסמוך למקום בו ניסו לדכא את הפצת המעינות פורח ומשגשג בית ספר במלא העוצמה לידיעה בהרחבה
מאיר הלוי, COL
מטרים ספורים ממקום מאסרו האחרון של ר' לוי-יצחק שניאורסון נ"ע - אביו של הרבי, נפתחה שנת הלימודים בבית ספר של רשת "אור אבנר" בעיר.
בטקס הפתיחה נשאו דברי ברכה: נשיא ארגון הסיוע היהודי העולמי (GJARN) הרב אליעזר אבצן, שסייע בהקמתם של מוסדות ופרויקטים בעיר, נציג ארגון החינוך "ביג ברדרס" (BBBS) מר הרווי לוויל שהגיע לקדם את סניף הארגון בעיר, מנהלת המרכז הישראלי וקונסול ישראל באוקראינה גב' ילנה קרול, יו"ר הסוכנות במזרח אוקראינה מר דמיטרי אפרצב, מנהל תוכנית חפציב"ה לאוקראינה ומולדבה ר' ראובן גרינברג.
בין הדברים הזכיר שליח הרבי לדנייפרופטרובסק הרב שמואל קמינצקי שדווקא בסמוך למקום בו ניסו לדכא את הפצת המעינות פורח ומשגשג בית ספר במלא העוצמה.
מטרים ספורים ממקום מאסרו האחרון של ר' לוי-יצחק שניאורסון נ"ע - אביו של הרבי, נפתחה שנת הלימודים בבית ספר של רשת "אור אבנר" בעיר.
בטקס הפתיחה נשאו דברי ברכה: נשיא ארגון הסיוע היהודי העולמי (GJARN) הרב אליעזר אבצן, שסייע בהקמתם של מוסדות ופרויקטים בעיר, נציג ארגון החינוך "ביג ברדרס" (BBBS) מר הרווי לוויל שהגיע לקדם את סניף הארגון בעיר, מנהלת המרכז הישראלי וקונסול ישראל באוקראינה גב' ילנה קרול, יו"ר הסוכנות במזרח אוקראינה מר דמיטרי אפרצב, מנהל תוכנית חפציב"ה לאוקראינה ומולדבה ר' ראובן גרינברג.
בין הדברים הזכיר שליח הרבי לדנייפרופטרובסק הרב שמואל קמינצקי שדווקא בסמוך למקום בו ניסו לדכא את הפצת המעינות פורח ומשגשג בית ספר במלא העוצמה.
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
wow
כ"ב אלול ה׳תשס״ז
wow