מערכת COL
|
יום כ"ב אב ה׳תשס״ז
06.08.2007
קולרדו: הצלחה מרשימה לתוכנית הנופש של JLI
קהל של כ-300 איש משתתפים בחופשה הלאומית-יהודית באתר הנופש של הר השיאן בקולרדו ספרינגס. האורחים שהגיעו מ-21 מדינות נהנים מסדרה של 80 מושבים, סדנאות, נאומים וקבוצות דיון ■ האורחים נהנו מסיורים וטיולים באזור כמו גם משיעורים בחיק הטבע ■ קבוצה של סטודנטים מאזורים שונים בארה"ב השתתפו אף הם בסמינר לסיפור המלא ולגלריית תמונות
קהל של כ-300 איש משתתפים בחופשה הלאומית-יהודית באתר הנופש של הר השיאן בקולרדו ספרינגס. האורחים שהגיעו מ-21 מדינות נהנים מסדרה של 80 מושבים, סדנאות, נאומים וקבוצות דיון.
את הסמינר פתח המנחה, הרב העשי אפשטיין שהציג את הנואמים, הדיין הרב בערל בל, והרב דוד אליעזרי ובעקבותיהם צפה הקהל בסרט על מלחמת ששת הימים והשתתף בדיון קבוצתי בראשותו של דר. פטר קאלמס.
לאחר ארוחה בחצר המשקיף על הים למרגלות הר שיאן, נשא הרב משה קוטלרסקי את הנאום המרכזי ולאחר מכן פנו בדברים אל הקהל פרופסור דר. יהודה פערל ונואמים נוספים.
בימי רביעי וחמישי נהנו האורחים מסיורים וטיולים באזור כמו גם משיעורים בחיק הטבע ומהרצאתו המרתקת של הרב יוסי חזן ממנשסטר.
קבוצה של סטודנטים מאזורים שונים בארה"ב השתתפו אף הם בסמינר וקעמפ מיוחד מנוהל באזור על ידי דבורה ברוק, חני וולוסוב וחיה גופין. בשבת צפויים להגיע כ-45 אורחים נוספים.
את הסמינר פתח המנחה, הרב העשי אפשטיין שהציג את הנואמים, הדיין הרב בערל בל, והרב דוד אליעזרי ובעקבותיהם צפה הקהל בסרט על מלחמת ששת הימים והשתתף בדיון קבוצתי בראשותו של דר. פטר קאלמס.
לאחר ארוחה בחצר המשקיף על הים למרגלות הר שיאן, נשא הרב משה קוטלרסקי את הנאום המרכזי ולאחר מכן פנו בדברים אל הקהל פרופסור דר. יהודה פערל ונואמים נוספים.
בימי רביעי וחמישי נהנו האורחים מסיורים וטיולים באזור כמו גם משיעורים בחיק הטבע ומהרצאתו המרתקת של הרב יוסי חזן ממנשסטר.
קבוצה של סטודנטים מאזורים שונים בארה"ב השתתפו אף הם בסמינר וקעמפ מיוחד מנוהל באזור על ידי דבורה ברוק, חני וולוסוב וחיה גופין. בשבת צפויים להגיע כ-45 אורחים נוספים.
+17
צפה בעוד תמונות
הוסף תגובה
0 תגובות