מערכת COL
|
יום י"ח אב ה׳תשס״ז
02.08.2007
תלמידי מחנה-הקיץ במוריסטאון בתצלום קבוצתי
השבוע נעמדו תלמידי ישיבת-קיץ במוריסטאון, המנוהל על-ידי הרב משה הרסון, לתצלום קבוצתי. מימין לשמאל (בספסל הצוות): זלמן-שמעון וואלף, יונתן סאנפרד, לוי שכטמן, יענקי מאיעסקי, שלמה שארפשטיין, אהרון לושאק, מענדי הרשקאפ, זושי גרייסמאן, חיים-ישראל ווילהעלם, ארי גרינוואלד , יהודה לייב הבר, הרב ישראל גורדאן, הרב משה הרסון, הרב מענדל גולדברג (מנהל), יוסף-יצחק ווילהלם, ישראל קוטלר, זאב שוסטערמן, בנציון גרונר, דובער בערקאוויטש, יודי אלטיין, ישראל-נח מאיעסקי, זלמי סיימאן, הרשי סטליק, מרדכי אדיליסט לתצלום מוגדל• לצפייה בגלריות ועדכונים שוטפים ממחנה-הקיץ - לחצו כאן
![תלמידי מחנה-הקיץ במוריסטאון בתצלום קבוצתי תלמידי מחנה-הקיץ במוריסטאון בתצלום קבוצתי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/08/5c2b6c2514315_1546349605_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות