מערכת COL
|
יום ב' אב ה׳תשס״ז
17.07.2007
ילדי קעמפ 'פר"י' שמעו על בית-המקדש במוזיאון הילדים
ילדי קעמפ 'פר"י - גן-ישראל' ביקרו השבוע במוזיאון הילדים הגדול בעולם בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק ■ הילדים, הבאים מבתים שאינם שומרי תורה ומצוות, נהנו משלל האטרקציות מרתקות שמפעיל המוזיאון ושמעו על בית-המקדש ■ הקעמפ של 'פר"י', שנפתח לפני שבועיים ימים וייחתם בעוד חודש וחצי, מתקיים מזה שנים רבות בתקופת הקיץ, ובו משתתפים מעלה מאה ילדים ממשפחות שהגיעו מרוסיה לארצות-הברית ■ "הקעמפ מחולל מהפכה שאין לתאר בקרב הילדים. מידי שנה, אנחנו מקבלים עשרות סיפורים על משפחות שהחלו להתחזק ביהדות בזכות ששלחו את בנם לקעמפ", סיפר גורם בקעמפ בשיחה ל-COL לגלריית תמונות
![ילדי קעמפ 'פר ילדי קעמפ 'פר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b67a7a8420_1546348455_news_main_gallery.jpg)
תמונות מביקור ילדי הקעמפ של 'פר"י', השבוע • צילומים: אלי קאהן, COL
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
זה נראה מוזיאון מדהיייםםםם
ב' אב ה׳תשס״ז
למה לא להקים כזה בארץ?
אני הראשון שיבקר בו!!!!
אני הראשון שיבקר בו!!!!