מערכת COL
|
יום כ"ד תמוז ה׳תשס״ז
10.07.2007
יום עיון לחיילי בסיס צריפין ב-770
בית אגו"ח '770' אירח ביום שני חיילים מבסיס צריפין, ליום עיון שעסק בנושא "הנשמה היהודי". בפני החיילים והמפקדים נשאו דברים הרב דוד אבא זלמנוב משפיע בישיבת תו"ת המרכזית והרב ה'גיטריסט' טוביה בולטון מראשי ישיבת 'אור תמימים' בכפר-חב"ד. במהלך יום העיון החיילים סיירו ב-770 והתפללו ב'חדר הרבי' עם הרב ניר דהן מבסיס צריפין, ועם מנהל בית אגו"ח ר' מנחם לאטר לתמונות נוספות
![יום עיון לחיילי בסיס צריפין ב-770 יום עיון לחיילי בסיס צריפין ב-770](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b6597179e2_1546347927_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
יישר כח
כ"ד תמוז ה׳תשס״ז
יפה לעין, חסיד יוצר אווירה בכול מקום.