מערכת COL
|
יום כ"ט סיון ה׳תשס״ז
15.06.2007
הרב מצגר ביקר את הרב מצגר במנהטן
הרב הראשי לישראל הרב יונה מצגר הגיע ביום חמישי בבוקר לניו יורק להשתתף באירועי היום הקדוש ג' בתמוז. במרכז האירועים היה הרב מצגר אורח הכבוד בעצרת השלוחים שנערכה אמש באוהל. עם הגיעו לניו יורק סר הרב מצגר לביקור בבית חב"ד מרכז מנהטן לתפילת שחרית וארוחת בוקר. את פניו קיבל השליח הרב יהושע מצגר לתמונות נוספות
![הרב מצגר ביקר את הרב מצגר במנהטן הרב מצגר ביקר את הרב מצגר במנהטן](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b5e556966e_1546346069_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b5e580053a_1546346072_news_images_gallery.jpg)
הרב שלמה יפה מג"ש בבית חב"ד השליח הרב יהושע מצגר ברוס באקמאן עיתונאי ופעיל הבית חב"ד הרב הראשי לישראל הרב יונה מצגר הרב שמואל מצגר השליח ברחובות ה-50 והת' שמואל זלמנוב
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
2.
קרובי משפחה
א' תמוז ה׳תשס״ז
לרב יונה מצגר אח אחד- ראש המועצה הדתית בחיפה איש של כיפה סרוגה, ואחות אחת - הגב הר שפר אימו של השליח הרב שגיא מנס ציונה כך שככל שידוע לי אין שום קשר משפחתי ב"עסק" הזה. אשמח אם יתקנו אותי.