מערכת COL
|
יום כ"ט סיון ה׳תשס״ז
15.06.2007
בכפר יונה חגגו הכנסת ספר-תורה ראשון לבית חב"ד
ספר תורה ראשון הוכנס השבוע ברוב פאר והדר לבית הכנסת של בית חב"ד בכפר יונה בהנהלת הרב נחמיה שמרלינג. את ספר התורה תרמה אישה החפצה בעילום שמה לזכות נעמי בת רחל. האותיות האחרונות נכתבו בביתו של הרב לוי סלומון משלוחי חב"ד במקום, ומשפיע בבית הכנסת, ובכתיבתם כובדו ידידי המשפחה, ידידי בית חב"ד וראשי הישוב. בתום כתיבת האותיות האחרונות יצאה תהלוכה ססגונית ברחובות הישוב לעבר בית הכנסת. בתהלוכה צעדו רבים מתושבי הישוב, ובראשם יו"ר המועצה המקומית אפרים דרעי, רב הישוב הרב עוזי שוויצה, ואורחים נוספים. בבית חב"ד נערכו 'הקפות' כנהוג, וסעודת מצווה חגיגית אל תוך הלילה לתמונות נוספות
![בכפר יונה חגגו הכנסת ספר-תורה ראשון לבית חב בכפר יונה חגגו הכנסת ספר-תורה ראשון לבית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/06/5c2b5e2b03f10_1546346027_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
3 תגובות
1.
נחמיה ולוי - הקסם!
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
מה הפלא שכפר יונה הינו מודל להצלחה?
2.
הר מנדי טורנהיים השליח החדש ..
כ"ט סיון ה׳תשס״ז
סחטיין
3.
הבית חב"ד הטוב ביותר בארץ!!!
ל' סיון ה׳תשס״ז
שליחים מקסימים ומסורים ופעילות מצליחה, שתי גורמים עיקריים לכך שזה הבית חב"ד הטוב ביותר