מערכת COL
|
יום כ' אייר ה׳תשס״ז
08.05.2007
הרב האן יביא יהדות אותנטית לספוקיין
משפחה חדשה מצטרפת לצבא שלוחי הרבי במדינת וושינגטון: הרב ישראל האן ורעייתו חיה-שרה יצאו השבוע בשליחות לעיר ספוקיין לפתח בית-חב"ד חדש שישרת את יהודי העיר והאזור. הם התגוררו באחרונה בשכונת קראון-הייטס בניו-יורק ויוצאים יחד עם ילדיהם הקטנים רחל-לאה ואליעזר-שמואל. 3500 יהודים מתגוררים בספוקיין קאונטי, עיר קטנה ומרוחקת, וקיימים בו שלושה טמפלים. הרב האן מונה על-ידי השליח הראשי הרב שלום-בער לויטין ובכך הפנים המקומיות של יהדות אותנטית. סייעו ליציאתו: קרן השליחות של אגודת-חסידי-חב"ד העולמית בתרומת איל ההון רונלד פרלמן.
![הרב האן יביא יהדות אותנטית לספוקיין הרב האן יביא יהדות אותנטית לספוקיין](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/05/5c2b53179bfe7_1546343191_news_main_gallery.jpg)
הרב ישראל האן, השליח החדש של ספוקיין, וושינגטון
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
הרב ישראל האן היקר
כ"א אייר ה׳תשס״ז
ב"ה
מזל טוב מזל טוב לרב ישראל היקר ולמשפחתו היקרה על השליחות החדשה בטוחני שתהיה לכם הצלחה רבה ומופלגה ולמעלה מהמשוער כרצון קדש רבינו נשיא דורנו, מכל הלב משפחת אליטוב
מזל טוב מזל טוב לרב ישראל היקר ולמשפחתו היקרה על השליחות החדשה בטוחני שתהיה לכם הצלחה רבה ומופלגה ולמעלה מהמשוער כרצון קדש רבינו נשיא דורנו, מכל הלב משפחת אליטוב
2.
ברכות עד בלי די!
כ"א אייר ה׳תשס״ז
שמחתי לראות את הבשורה.
תצליח ותשגשג מחיל אל חיל!!
שדב פרסמן
תצליח ותשגשג מחיל אל חיל!!
שדב פרסמן