מערכת COL
|
יום ל' חשוון ה׳תשס״ז
21.11.2006
בקונטיקט הוא גנרל, עבור הרבי הוא חייל
שבוע לפני הבחירות בארצות-הברית, ישב הסנטור יוסף ליברמן לצד שליח חב"ד הרב יוסף גופין, בערב שארגנו חברי המפלגה הדמוקרטית, ולחש: "ראביי, התפללו עלי מספיק באוהל של הרבי. אני הולך לנצח אותם". והוא צדק ■ העיתונאי יהודה צייטלין מביא את סיפורו של הילד היהודי הדתי מקונטיקט שעמיתיו העלו אותו על מוקד בשל עמדותיו האמיצות והפך לסנטור הכי משפיע באמריקה ■ "נשלחתי לוושינגטון כדי לעשות קידוש השם", הוא התבטא פעם, העריץ את הרבי ופיתח קשרים מרתקים עם שלוחי חב"ד לקריאת הכתבה מתוך שבועון 'כפר-חב"ד'
![בקונטיקט הוא גנרל, עבור הרבי הוא חייל בקונטיקט הוא גנרל, עבור הרבי הוא חייל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/11/5c2b255a6cd57_1546331482_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות