מערכת COL
|
יום ב' אלול ה׳תשע״ט
02.09.2019
לצד שלוחי חב"ד הוותיקים: שלוחים חדשים לעיר טבריה
הרב יונה אלימלך ואסתר מלכה זילברשטרום, יחד עם בנם הצעיר מנחם מענדל יצאו לשליחות בעיר טבריה - יפעלו עם שלוחי חב"ד הוותיקים ותחת השליח הראשי הרב יוסף יצחק קרמר וינהלו את הפעילות סביב הטיילת, המלונות ואתרי התיירות בעיר וכן את בית הכנסת העתיק בעיר התחתית • לכתבה המלאה
![לצד שלוחי חב לצד שלוחי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/09/5d74a21a1b789_1567924762_news_main_gallery.jpg)
הרב יונה אלימלך ואסתר מלכה זילברשטרום, יחד עם בנם הצעיר מנחם מענדל יצאו לשליחות בעיר טבריה - יפעלו עם שלוחי חב"ד הוותיקים ותחת השליח הראשי הרב יוסף יצחק קרמר וינהלו את הפעילות סביב הטיילת, המלונות ואתרי התיירות בעיר וכן את בית הכנסת העתיק בעיר התחתית.
ל-COL נודע, כי משפ' זילברשטרום ישמשו כתובת לכל עניין יהודי, להנגיש יהדות במאור פנים לתיירים, לוותיקים ולתושבים.
ל-COL נודע, כי משפ' זילברשטרום ישמשו כתובת לכל עניין יהודי, להנגיש יהדות במאור פנים לתיירים, לוותיקים ולתושבים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות