מערכת COL
|
יום ב' אלול ה׳תשע״ט
02.09.2019
'אהלי מנחם' ביתר עילית פתחו את השנה עם משמרות הזה"ב
בואכם לשלום: שנת הלימודים החדשה ה'תש"פ נפתחה בחיידר 'אהלי מנחם' ביתר עילית, עם 'משמרות הזה"ב' ילדי הכיתות הגבוהות, שסייעו לתלמידים להגיע בבטחה לפתיחת שנת הלימודים • הורים נרגשים הגיעו עם ילדי החמד בשמחה ובהתרגשות כשאת פניהם מקבלים אנשי הצוות החינוכי בראשות המנהל הרב משה-דוד מרקובסקי • הצלם שימי קוטנר מגיש תיעוד • לצפיה בגלריה
!['אהלי מנחם' ביתר עילית פתחו את השנה עם משמרות הזה 'אהלי מנחם' ביתר עילית פתחו את השנה עם משמרות הזה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/09/5d74a16fa7207_1567924591_news_main_gallery.jpg)
צילומים: שימי קוטנר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות