מערכת COL
|
יום כ' אב ה׳תשע״ט
21.08.2019
הוי הנוסטלגיה: זהו את המצולמים
זוכרים את המשימות המאתגרות שהיו חלק בלתי נפרד מהווי הקעמפים? עם המון דמיון ויצירתיות, תקציב דל, והרבה הומור: משימות הקמח, התחרויות, והמון שמחה בעיניים: שמואל בן-צבי מגיש אוסף תמונות מקעמפ גן ישראל כפר חב"ד תשס"ז ● למרות שחלפו ביעף 12 שנה – עליכם הגולשים לנסות ולזהות את המצולמים בתמונות ● גן ישראל כפר חב"ד תשס"ז
![הוי הנוסטלגיה: זהו את המצולמים הוי הנוסטלגיה: זהו את המצולמים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/08/5d5fdea6e0038_1566564006_news_main_gallery.jpg)
(תמונות: ארכיון שמואל בן-צבי)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות