![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת COL
|
יום ט' אב ה׳תשע״ט
10.08.2019
וִיהִי נֹעַם נִשְׁבַּת. בְּמוֹצָאֵי שַׁבָּת: קינות בכפר חב"ד > תיעוד
בְּלֵיל זֶה יִבְכָּיוּן וְיֵילִילוּ בָּנַי. בְּלֵיל זֶה חָרַב בֵּית קָדְשִׁי וְנִשְׂרְפוּ אַרְמוֹנַי • צלם COL אליהו לוי, הסתובב עם צאת השבת בין בתי הכנסת בשכונות כפר חב"ד ותיעד את אמירת הקינות. 100 תמונות • קינות בכפר חב"ד
![וִיהִי נֹעַם נִשְׁבַּת. בְּמוֹצָאֵי שַׁבָּת: קינות בכפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/08/5d4fcf7ad792e_1565511546_news_main_gallery.jpg)
צילום: אליהו לוי, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות