מערכת COL
|
יום ה' אב ה׳תשע״ט
06.08.2019
נערכים לשנה החדשה: ועד קהילת חב"ד בביתר התכנס
בביתר נערכים לשנת ה'תש"פ: ועד קהילת חב"ד התכנס אמש (ב') ב'היכל מנחם' בביתר, לדיון בשורת נושאים הקשורים בהתפתחות הקהילה לקראת ה'תש"פ • חברי הועד שמעו סקירה על השנה החולפת מנציג חב"ד חבר המועצה ר' משה כהנא, וסוכם על המשך מאמצים לקידום ענייני הקהילה, פעילות הצדקה, המוסדות ובתי הכנסת, בעיר התורה והחסידות • תמונה נוספת >>>
![נערכים לשנה החדשה: ועד קהילת חב נערכים לשנה החדשה: ועד קהילת חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/08/5d4fcc86ea211_1565510790_news_main_gallery.jpg)
האסיפה אמש בביתר | תמונות: באדיבות המצלם
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות