מערכת COL
|
יום א' אב ה׳תשע״ט
02.08.2019
הקריקטורה השבועית
ימין מאוחד ללא איחוד: אמש הודיע איתמר בן-גביר ראש רשימת 'עוצמה יהודית' על ריצה עצמאית לכנסת ה-22, למרות הנסיונות של הרגע האחרון למנוע זריקת עשרות אלפי קולות לפח, ואולי גם הקמה אפשרית של ממשלת שמאל. סלע המחלוקת: מיקום ברשימה • במכחולו של האמן החרדי מוטי הלר: לרפי פרץ מרשימת 'הימין המאוחד' בראשות איילת שקד, אין מקום בתא המטען ל'עוצמה יהודית' • צילום מוגדל
![הקריקטורה השבועית הקריקטורה השבועית](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/08/5d4c32038c346_1565274627_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות