מערכת COL
|
יום י"ד תמוז ה׳תשע״ט
17.07.2019
קראו את הכתבות על הרבי והחליטו לקרוא לבנם מענדל
אבירם בן-שטרית מבאר שבע מגדיר את עצמו כ"חילוני", אבל בעקבות הכתבות הרבות על הרבי שהתפרסמו בערוצי התקשורת השונים לקראת יום ההילולא ה-25, החליט עם רעייתו ענבל לקרוא לבנם על שם הרבי • מערכת COL מאחלת להורים המאושרים מזל טוב והרבה נחת מבנם • תמונות נוספות >>>
![קראו את הכתבות על הרבי והחליטו לקרוא לבנם מענדל קראו את הכתבות על הרבי והחליטו לקרוא לבנם מענדל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/07/5d30eaff0b578_1563486975_news_main_gallery.jpg)
צילום: אושר בן שטרית (מתוך מנדי ריזל בטוויטר)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות