מערכת COL
|
יום ו' ניסן ה׳תשע״ט
11.04.2019
בהשתתפות ידידים ושלוחים: 'ווראט' משפחות ברדה-קרפילובסקי
בקראון הייטס נערכה שמחת ה'ווארט' של החתן התמים דוד ברדה ממוסקבה, בנו של יו"ר 'איגוד הקהילות היהודיות' בחבר-העמים, השליח הרב אלכסנדר לייב ברדה עב"ג הכלה חיה קרפילובסקי מטורונטו-קנדה • שלוחי הרבי, ידידי המשפחות ואורחים באו לאחל מזל טוב ולהרים כוסית 'לחיים' • לגלריית תמונות
![בהשתתפות ידידים ושלוחים: 'ווראט' משפחות ברדה-קרפילובסקי בהשתתפות ידידים ושלוחים: 'ווראט' משפחות ברדה-קרפילובסקי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/04/5cecffaae8c4c_1559035818_news_main_gallery.jpg)
צילום: ברוך עזאגווי, collive
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות