![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת COL
|
יום כ"ט אדר ב ה׳תשע״ט
05.04.2019
אמש בכפר חב"ד: חתונת קוביטשעק-אלטהויז • גלריה
באוהל האירועים בכפר חב"ד נערכה אמש (ה') חתונת הת' שלום דובער קוביטשעק סרטוב, רוסיה, עב"ג מלכי אלטהויז מקריית טבעון • שלוחים, רבנים, ידידים ובני משפחה הגיעו לאחל מזל טוב • צלם COL ניתאי אבל היה שם ומגיש את הגלריה היומית משמחות אנ"ש • חתונת קוביטשעק-אלטהויז
![אמש בכפר חב אמש בכפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/04/5cecfc581ac77_1559034968_news_main_gallery.jpg)
צילום: ניתאי אבל, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות