מערכת COL
|
יום כ"ט אדר ב ה׳תשע״ט
05.04.2019
הרב ירוסלבסקי: בקשה נפשית לשמור על כבוד בית הכנסת
הרב יצחק-יהודה ירוסלבסקי מד"א נחלת-הר-חב"ד ומזכיר בי"ד רבני חב"ד, מפרסם הבוקר מכתב "בקשה נפשית", לשמור על כבוד וקדושת בתי הכנסת ולא לשוח שיחה בטילה, כמו שעוררו על כך רבותינו-נשיאנו • הרב ירוסלבסקי גם מציע 'למנות משגיחים' לצורך כך ומבקש להפיץ את בקשתו בכל בתי הכנסת בנחל'ה • למכתב המלא
![הרב ירוסלבסקי: בקשה נפשית לשמור על כבוד בית הכנסת הרב ירוסלבסקי: בקשה נפשית לשמור על כבוד בית הכנסת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/04/5cecfc3a07cdb_1559034938_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות