מערכת COL
|
יום ט"ז כסלו ה׳תשע״ט
24.11.2018
"אני ילד של הרבי". חשיפה מכלי ראשון ● מוצ"ש חי
מרכז התקשורת החב"די - COL מתכבד להגיש כמידי שבוע את התוכנית "מוצ"ש חי" עם הרב שמואל בוטמאן מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית ● מה י"ט כסלו אומר לי באופן אישי-פרטי? ואיך אפשר "לחיות משיח'דיק" גם כשנמצאים עדיין בגלות? ● בפינת הסיפור השבועי: "אני ילד של הרבי". חשיפה מכלי ראשון ● וגם: סיפורים, פנינים, פרפראות לפרשת השבוע ● התוכנית "מוצ"ש חי" מוגשת ב-COL קרוב ל-10 שנים ברציפות וזוכה לפופולריות רבה בקרב אלפי צופים קבועים מרחבי העולם, ביניהם שלוחים רבים ● מוצ"ש חי – פרשת וישב
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/11/5c348cf2f27e2_1546947826_news_main_gallery.jpg)
(התמונה מארכיון 'רבי דרייב')
לצפיה בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות