![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת COL
|
יום י"ד כסלו ה׳תשע״ט
22.11.2018
כפר חב"ד ב': חתונת משפחות אלטהויז - כהן • גלריה
באולם האירועים 'בית רבקה' שבכפר חב"ד ב' התקיימה הלילה (ד') חתונת הת' מנחם אלטהויז מחולון, עב"ג הכלה יוכבד יהודית כהן מנחלת הר חב"ד, בהשתתפות: הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו, רבנים, שלוחי חב"ד, מכרים ובני משפחה • צלם COL אליהו לוי היה שם, והוא מגיש את הגלריה היומית משמחות אנ"ש • גלריית תמונות
![כפר חב כפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/11/5c348aea686fb_1546947306_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות